URLOP W SKLEPIE - od 12.07. do 22.07. Zamówienia złożone do 11.07. włącznie zostaną wysłane jeszcze w piątek rano, te złożone po tym czasie, dopiero po powrocie z urlopu. Dziękuję pięknie!

Brak produktów w koszyku

Iga Sarzyńska Wzrusza Toruń

O PROJEKCIE

W Toruniu przy ulicy Kopernika 14 znajduje się nietuzinkowy butik ze słodkościami autorstwa Igi Sarzyńskiej.

Znajdziecie tam piękne, ręcznie dekorowane pierniczki, pyszne smakołyki z nutką piernika i aksamitne czekolady. Te cuda urzekały swoją urodą od czasów powstania tego miejsca. Iga Sarzyńska nie tylko – jak głosi nazwa butiku – Wzrusza Toruń, ale ma szansę oczarować całą Polskę.

Iga zaprosiła mnie do współpracy przy stworzeniu kolaży, które ozdobią specjalną serię opakowań toruńskich pierników. Do tego wyjątkowego projektu dołączyło również krakowskie studio graficzne Parastudio*, specjalizujące się w projektowaniu grafiki użytkowej dla kultury i biznesu. To jednak dopiero początek naszej współpracy - łącznie powstało 7 ilustracji, które z przyjemnością Wam zaprezentujemy w 2020 roku.

„Przedstawiam Wam moje kolejne, spełnione marzenie… Kolaż, który stworzyła specjalnie dla mnie Ola Morawiak - jedna z najzdolniejszych kobiet, jakie znam. Jej niezwykłe ilustracje są coraz bardziej doceniane nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Oprócz tego, że jest niezwykle utalentowana, to ma w sobie jakąś cudowną magię, obok której nie można przejść obojętnie. Pamiętam, kiedy mój przyjaciel Kuba po raz pierwszy pokazał mi jej magiczne prace - byłam zachwycona! Mogłam je oglądać i podziwiać bez końca… Ta piękna, subtelna kompozycja będzie zdobiła nasze wyjątkowe opakowania na pachnące pierniczki i pierniki. Mam nadzieję, że ucieszy nie tylko Wasze oczy, ale również serca i urzeknie Was swoim pięknem i ciepłem.”

Iga Sarzyńska - twórczyni marki „Iga Sarzyńska Wzrusza Toruń”

Następny projekt Zmysłownik