URLOP W SKLEPIE - od 12.07. do 22.07. Zamówienia złożone do 11.07. włącznie zostaną wysłane jeszcze w piątek rano, te złożone po tym czasie, dopiero po powrocie z urlopu. Dziękuję pięknie!

Brak produktów w koszyku

Potrzebujesz pomocy?

Zamówienia

Chciałbym zmienić formę płatności na tradycyjny przelew – czy mogę?

Jak najbardziej. Jeśli masz problemy z którąś z szybkich metod płatności i wolisz zapłacić przelewem bankowym, możesz tak zrobić. Wykonaj po prostu przelew na moje konto, a ja odnotuję Twoją wpłatę i zrealizuję zamówienie.


Czy mogę anulować zamówienie?

Oczywiście. Tak długo jak nie otrzymam zapłaty za zamówienie, nie zostanie ono wysłane. Jeśli natomiast już je opłaciłeś, to napisz maila lub zadzwoń do mnie jak najszybciej. Brak informacji o anulowaniu zamówienia spowoduje, że trafi ono do Ciebie prawdopodobnie następnego dnia po opłaceniu przesyłki.


Czy dostanę zniżkę przy większym zamówieniu?

Chcesz złożyć większe zamówienie? Interesuje Cię oferta sprzedaży hurtowej w Twoim sklepie stacjonarnym? Napisz do mnie wiadomość, to zobaczę, co da się zrobić. :)


Na jaki numer konta zrobić przelew?

Zrób proszę przelew na poniższe konto:

Aleksandra Morawiak
mBank 78 1140 2004 0000 3102 7741 9104


Dostawa

Jaki jest czas oczekiwania na przesyłkę?

Przy płatności elektronicznej Przelewy24 zamówienie jest opłacone natychmiastowo i wysyłane w ciągu dwóch dni roboczych. W przypadku płatności przelewem bankowym, czekam na zaksięgowanie wpłaty przez mój bank – przeważnie jest to jeden dzień roboczy.


Jaki jest mój nr przesyłki?

Na maila podanego przy zamówieniu, powinien zostać wysłany mail z potwierdzeniem zrealizowania zamówienia. Tam znajduje się numer przesyłki. Jeśli go brakuje, napisz do mnie, wyślę go ponownie.


Gdzie znajduje się moja przesyłka?

Paczka powinna trafić do Ciebie najpóźniej w przeciągu 48h od momentu wysłania. Jeśli nadal jej nie ma, sprawdź co się z nią dzieje, wpisując numer przesyłki w wyszukiwarce:

Kurier DPD: https://tracktrace.dpd.com.pl/findParcel


Kolaże

Na jakim papierze są drukowane Twoje kolaże?

Kolaże są drukowane w technologii druku pigmentowego na papierze Hanhemuhle Photo Matt Fibre o gramaturze 220 g.


Czy mogę prosić o Twój podpis na pracy?

Każdy kolaż jest ręcznie sygnowany przeze mnie na odwrocie. Jeśli chciałbyś specjalną dedykację, napisz o tym proszę w uwagach do Twojego zamówienia.


Czy mogę zamówić inną pracę, którą widziałem na Twoim Instagramie?

Kolaże, które wykonuję, często są zleceniami realizowanymi dla klientów na indywidualne zamówienie, więc nie są możliwe do wprowadzenia do szerokiej sprzedaży.


Sklep

Zobacz najnowsze kolaże w sklepie PRZEJDŹ DO SKLEPU