Brak produktów w koszyku

Liquid memory collages.

O MNIE

Wierzę w siłę mocnych kolorów i kształtów – są formalnym potencjałem, nadającym sens ostatecznej formie tego, co widzimy oraz tego, co twórca pokazuje jako jego spojrzenie na świat.

Odnalazłam swoją pasję i uczyniłam z niej zawód - tworzenie kolaży jest dla mnie sposobem na wyrażenie siebie - tworzę nowe światy, do których chciałabym Ciebie zaprosić.

Współpracuję z wydawnictwami, markami, agencjami w Polsce i za granicą, między innymi takimi jak: Zwierciadło, Wysokie Obcasy Extra, Design Alive, Label Magazine, Modern Designers, Design Alive, KUKBUK, ELLE, PANI. Moje ilustracje zostały również wyróżnione prestiżowym znakiem jakości Must Have, przyznawanym przez Łódź Design Festival oraz Złotą Nagrodą KTR Klubu Twórców Reklamy w kategorii Ilustracja za "Zmysłownik" stworzony dla magazynu KUKBUK w 2018 roku. Innym wyróżnieniem była pierwsza nagroda w European Product Design Award 2019 za projekt wzoru pościeli „Liquid memory” dla marki Foonka.

Inspiracje czerpię głównie z eklektycznych realizacji z dziedziny projektowania wnętrz, uwielbiam poszukiwać ciekawych połączeń kolorystycznych i formalnych, to bardzo otwiera umysł na inne kierunki twórczego działania. Za największego sprzymierzeńca uważam swoją intuicję i jestem jej wierna.

Odkąd zajęłam się kolażem, zgromadziłam bardzo obszerne archiwum fotografii oraz ilustracji. Zbieram je i pieczołowicie kataloguję. Większość z nich pochodzi z bibliotek z całego świata, które digitalizują swoje zbiory i udostępniają je dla twórców. Jeśli chodzi o współczesne fotografie – najczęściej kupuję licencje do zdjęć lub współpracuję z fotografami.

Współpracując ze mną, można liczyć na pełne zaangażowanie - z uwagą wsłuchuję się w potrzeby
i oczekiwania drugiego człowieka. Uwielbiam tworzyć, mając pakiet wskazówek i odniesień,
do których wracam myślami w procesie twórczym.

Porozmawiajmy
KONTAKT Chcesz mieć pewność, że zastaniesz mnie w pracowni? Umów się na spotkanie. Przejdź do kontaktu