URLOP W SKLEPIE - od 12.07. do 22.07. Zamówienia złożone do 11.07. włącznie zostaną wysłane jeszcze w piątek rano, te złożone po tym czasie, dopiero po powrocie z urlopu. Dziękuję pięknie!

Brak produktów w koszyku

Zmysłownik

O PROJEKCIE

Każdy dzień to kolaż. Zdarzeń, obrazów, myśli, smaków, dźwięków. Obowiązków i przyjemności. Dlatego „Zmysłownik” ma coś z kalendarza i coś z pamiętnika, ale nie jest ani jednym, ani drugim.

Liczba 12 jest symbolem doskonałości, harmonii i zorganizowania. Każdy miesiąc rządzi się swoimi świętymi prawami, wprowadzając ład i cykliczną różnorodność do naszej codzienności. Każdy dzień to nieoczekiwany splot zdarzeń, myśli i pasji. Moim założeniem było stworzyć ilustracje gęste, bogato zdobione, będące wizualną reprezentacją wielowątkowości życia.

„Zmysłownik” to zupełnie unikatowe dzieło, stworzone z myślą o wrażliwych na wysmakowaną estetykę odbiorcach. Każdy miesiąc zdobi wyjątkowy kolaż, a także garść inspiracji wokół przyjemności płynących z sezonowości. Całość zamknięta jest w eleganckiej oprawie książkowej, przyjemnej w dotyku, z elementami tkaniny flokowej, złoconymi brzegami i wstążką.

„Uwielbiam formę kolażu. Poszczególne elementy są nam znane i zrozumiałe, ale ułożone na nowo i wydobyte ze starego kontekstu stają się zaskakującą, wymagającą nowego odczytania kompozycją. Nie dajcie się jednak zwieść poetyckiej estetyce, pod nią kryją się bogate i pełne niuansów treści. Zachwyca mnie wyobraźnia Oli. Podziwiam umiejętność nadawania starym drukowanym materiałom drugiego życia. Bardzo cenię też precyzję wykonania kompozycji, to jak płynnie elementy wiążą się ze sobą i nawzajem przenikają.”

Oliwia Gede, dyrektor kreatywna magazynu Kukbuk

Następny projekt Wild Flowers – Elle Croatia