URLOP W SKLEPIE - od 12.07. do 22.07. Zamówienia złożone do 11.07. włącznie zostaną wysłane jeszcze w piątek rano, te złożone po tym czasie, dopiero po powrocie z urlopu. Dziękuję pięknie!

Brak produktów w koszyku

BBC Philharmonic

O PROJEKCIE

Seria czterech korespondujących ze sobą kolaży dla BBC Philharmonic Orchestra, które zostały stworzone w celu promocji sezonu koncertowego 2019/2020 w filharmonii w Manchesterze i towarzyszącym mu wydarzeniom.

Podstawowym założeniem projektowym było oddanie ducha orkiestry oraz tego niezwykłego wydarzenia, jakim jest nowoczesne, zaskakujące doświadczenie muzyki na żywo. Drugim aspektem, na którym zależało klientowi było wprowadzenie wrażenia ruchu, wielowarstwowości i głębi, co udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu techniki kolażu.

Ogromne zaufanie zespołu projektantów, otwartość na nasycone kolory i wyraziste formy zaowocowało powstaniem tej serii geometrycznych kolaży, które można odbierać wieloma zmysłami. Za wskazówki dotyczące procesu twórczego odpowiadała ceniona agencja Modern Designers, która przewodniczy dużym projektom artystycznym dla świata kultury w Wielkiej Brytanii.

Następny projekt Foonka – Liquid Memory