Brak produktów w koszyku

Miss Liberté

O PROJEKCIE

Idea marki Miss Liberté to coś więcej niż bielizna. To manifest typu kobiecości, który zasługuje na wyrażanie jej bez żadnego skrępowania.

Kiedy właścicielka marki Magda zgłosiła się do mnie z propozycją współpracy, wiedziałam, że z połączenia naszych twórczych sił powstanie wyjątkowa rzecz. Świat kolażu i jego historie znalazły zastosowanie w kolejnym wyjątkowym przedmiocie. Chyba nie ma większej radości dla twórcy niż możliwość dotknięcia przedmiotu, który jeszcze nie tak dawno był tylko wizualizowany w głowie, a później na ekranie komputera.

Zaprojektowałam ten unikatowy roślinny wzór, który ma wyrażać kobiecą swobodę, naturalność i wolność - esencję marki Miss Liberte. A kimono samo w sobie jest lekkie, niezwykle przyjemne w dotyku i przywodzi na myśl wspomnienie naszych mam i babć, które miały taką podomkę, a ona towarzyszyła im przez lata.

„Tworzymy bieliznę dla wszystkich wolnych, beztroskich, naturalnych kobiet, których wnętrze jest tak kolorowe jak nasza bielizna. Chcemy o nich opowiadać, rozwijać się razem z nimi i jak najlepiej wydobywać ich piękno.”

Magdalena Zawadzka - właścicielka marki Miss Liberté

Następny projekt Wild Flowers – Elle Croatia